WestNews.com.ua

“Спільні межі”: в Івано-Франківську з’явився ще один мурал. ФОТО

27.05.2019, 11:43  |  Автор:   Власенко Власта

У понеділок, 27 травня, відбулось відкриття нового муралу “Спільні межі” на вулиці Івана Франка, передає WestNews.

Проект реалізовано за фінансової підтримки ґрантової програми Urban Space 100 і програми “Малі Ґранти Теплого Міста”, а також технічно-матеріальної допомоги студії VisArt Decor.

Основна мета створення муралу – привернути увагу франківців до занедбаних дворів центральної частини міста та показати шляхи їхньої ревіталізації через міжсусідську партисипацію. Автори ідеї зазначають, що до них надійшов запит від мешканців, які хочуть змінити двір. Вони хотіли показати, якщо кожен долучається до творення чогось спільного, то всі від цього виграють.

«Двір не є дуже цікавий. Люди заходять, бо він є прохідним, але стан його не найкращий. Сам ескіз малюнку створювався з жителями будинку. Ми бачимо, що люди хочуть змін, але вони не знають, як це зробити. Тому ми в цьому плані допомагаємо їм,”- розповідає Руслан Рудомський, голова ГО “Три двори”.

Франківець Орест раніше жив у цьому дворі, але тут залишились його батьки. Розповідає, що дворик занепав, і планують в майбутньому ще більше оживити місце. Мешканці, які проживають в будинках поблизу, кажуть, що двір став набагато світлішим.

«Ми взяли елементи домашнього інтер’єру, затишку і все це поєднали. Створення ескізу зайняло багато часу – три місяці, адже над ним працювало три художники. Реалізація малюнку зайняла сім днів. Ми додали рожевих акцентів, зелені. Це перша моя велика робота в Івано-Франківську,» – додає художник Віталій Грех.

Слід зазначити, що загальна вартість муралу склала 55 тисяч гривень/

До слова, в Івано-Франківську вшановували творчі родини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історії очима дітей: на Прикарпатті презентували унікальну збірку. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X