WestNews.com.ua

Корупція: за січень понад тисячу людей спіймали “на гарячому”

08.02.2019, 15:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З початку року Департаментом захисту економіки викрито 1067 осіб у корупції. Про це повідомляється на Офіційному сайті Національної поліції, інформує WestNews.

За вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, і за які передбачена адміністративна відповідальність, працівники підрозділу склали 1366 протоколів.

Працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції та його територіальних управлінь здійснюють моніторинг щодо дотримання уповноваженими суб’єктами законодавства у сфері запобігання корупції.

Упродовж січня було складено 1 366 адміністративних протоколів про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією. 1 067 осіб порушили норми Закону України «Про запобігання корупції».

•    обласні та районні державні адміністрації – 118 протоколів,
•    обласні, міські, районні, сільські ради – 568,
•    юридичні особи публічного права – 170,
•    структурні підрозділи ЦОВВ – 137
•    судова гілка влади – 52, з яких 10  – судді,
•    правоохоронні органи  – 153.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті за розтрату бюджетних коштів судитимуть директора державного підприємства і директора ТзОВ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X