WestNews.com.ua

«Спочатку випивали, а потім сварилися»: в Івано-Франківському суді допитали свідків у справі підозрюваного у вбивстві співмешканки. ФОТО

27.06.2018, 11:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 27 червня, у Івано-Франківському міському суді відбулося засідання у справі Максима Булієнка.

На засідання з’явилися обвинувачений Булієнко, його захисник Ярицький, потерпіла Щеглова, її захисник Кінаш, а також свідки: Вітушинський Іван та Вітушинський Василь. Засідання розпочалося із допиту свідка Василя Вітушинського. Він є знайомим обвинуваченого. Чоловік розповів, що у той день, 18 грудня 2017 року, обвинувачений, його товариш Євген Іванов та Олександра Щеглова близько 10 години вечора прийшли до нього у гості із алкоголем.

«Ми випили. А потім між ними виникла сварка. Потім випиши ще і пішли спати. Наступного дня, 19 грудня, зранку знову випили і знову пішли спати. Там щось таке творилося, а я спав. Олександра почала кликати на допомогу та просила викликати швидку. Ми всі четверо вживали горілку. Близько півтори літри на чотирьох. Причину конфлікту я не знаю», – розповів свідок Василь Вітушинський.

Чоловік розповів, що коли прокинувся, то вони й далі сварилися. Власне, прокинувся чоловік через сварку. У квартирі на той момент були тільки свідок, його син та померла Олександра.

«Олександра мене покликала. Максима і Жені не було. Просила викликати “швидку”. Вона сиділа на дивані та казала, що її щось пекло. Син мій викликав швидку», – зазначає свідок.

Крім того, свідок зазначив, що не бачив, як Максим наносив ударів, бо находився у іншій кімнаті.

«Коли вона була на дивані, то була дуже заплакана. Видимих побоїв на ній не було», – каже Василь Вітушинський.

Чоловік зазначив, що коли карета швидкої поїхала, то прийшов Іванов Євген і розповів, що ходив за пивом. Варто додати, що свідок до тієї ситуації бачив Щеглову Олександру лише три рази. Максим представляв її, як свою дівчину. Після тієї події з Максимом Булієнко свідок зустрівся через тиждень.

«Про те, що Олександра померла дізнався через Інтернет. А з Максимом бачилися вже після тієї звістки. З обвинуваченим ми знайомі близько року, знайомство відбулося під час якоїсь гостини», – розповідає свідок.

Опісля допитали наступного свідка – Івана Вітушинського. Хлопець є сином свідка Василя Вітушинського. Він розповів, що обвинуваченого знає тільки з вигляду. Олександру Щеглову знав також тільки з вигляду. Останній раз бачив обвинуваченого та померлу 19 грудня.

“Вони прийшли до мене додому з метою розпивання алкогольних напоїв. Принесли з собою 2 пляшки горілки. Я пішов у свою кімнату, бо мені це не цікаво. Близько 12 години ночі Максиму стало погано. Йому допомагали Євген та мій батько. Олександра пропонувала свою допомогу, однак він відмовився. Але вже згодом звинуватив її, що вона не хотіла подати йому води. Близько 3 години ночі вони знову сварилися, а опісля пішли спати. Батько та Євген прийшли у мою кімнату ще до 2 конфлікту. Максим її матюкав різними словами. Казав, що вона йому не допомогла. Однак інших звуків, таких як, удари чи падіння, я не чув» , – каже хлопець.

Згодом Іван Вітушинський розповів, що прокинувся о 9 годині ранку. Вийшов з кімнати і помітив на столі нову пляшку.

«Там сиділи мій Батько та Іванов. Опісля повернувся до своєї кімнати, після мене повернувся мій батько. Через деякий час я почув якийсь гуркіт. Побачив Максима, який поклав Олександру на диван. Згодом я підійшов до неї, вона почала кричати і казати, що їй погано, і що її побив Максим. Я викликав швидку. На той момент Максима у кімнаті вже не було, він пішов та казав, що повернеться. Коли повернувся, я розповів, що Олександру забрала швидка. Він був дуже здивований. У померлої на голові була гематома, і казала, що її пече в грудях. Більше вона нічого не казала», – розповідає Іван.

Свідок розповідає, що швидка медична допомога приїхала через 10 хвилин. Також зазначив, що Олександра не хотіла на нього писати заяву, бо такі випадки були не вперше.

«Під час першого конфлікту я вийшов подивитися, що там відбувається. Максим поводив себе агресивно стосовно Олександри», – додає свідок.

«Зі своєї кімнати я бачив, як Булієнко поклав Олександру на ліжко. Поруч нього був Іванов. Опісля він відразу вийшов», – розповідає хлопець.

Коли вони повернулися, то Максим поцікавився де Олександра. Іван відповів, що викликав швидку.

«Він був здивований та спитав мене нащо я це зробив. Олександра не хотіла їхати до лікарні, але я не брав відповідальності за неї, оскільки все це відбулося у мене вдома. Тому лікарі її все-таки забрали», – каже свідок.

Представник потерпілої запитала, чи можна зробити висновок, що Іванов бачив всю бійку, і хлопець відповів, що так. З обвинуваченим свідок знайомий близько 4 років. Однак разом з Максимом Булієнко Олександру Щеглову він бачив близько 4 разів. Також зазначив, що між ними були досить серйозні стосунки.

«Мені розповів Іванов, що він її штовхнув ногою, вона впала та вдарилася об унітаз, який стояв у коридорі, бо був раніше демонтований через несправність. Згодом він відвів її з коридору до кімнати, де поклав на диван. Особисто ударів я не бачив. Однак був звук. Лише один, через який я проснувся. Інших звуків не чув, хоча вони могли бути, але не чув, бо у мене міцний сон», – зазначив свідок.

Суддя змушена відкладати засідання для виклику інших свідків. Дата наступного засідання – 22 серпня о 11.00. Крім того суддя зазначила, що варто змінити міру запобіжного заходу, бо виходить термін. Прокурор стверджує, що обвинуваченого треба й надалі тримати під вартою. Суддя відправилася до нарадчої кімнати, а опісля ухвалила – продовжити тримати під вартою Максима Булієнка.

Нагадаємо, 29-річний чоловік 19 грудня побив ногами свою кохану Олександру Щеглову, що в неї, крім інших травм, був розрив сечового міхура. Згодом, 24 грудня, жінка померла у лікарні. У довідці про смерть також записана пневмонія.

На засіданні 24 січня обвинувачуваному обирали запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 діб. Проте вже на засіданні 21 березня виявилося, що адвокат Ярицький подав клопотання і засідання перенесли. На засіданні 19 квітня відбувся допит потерпілої, але жінці стало погано, тому засідання перенесли. Однак на 7 травня допит потерпілої продовжили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чула крики у сусідній кімнаті”: в Івано-Франківську допитали свідка у справі Ельдара Астанова. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

27.06.2018, 11:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X