Sport Fest: Івано-Франківськ готується до масштабного спортивного фестивалю

Наступного тижня, 24-25 червня, на Німецькому озері, що в мікрорайоні Пасічна, проведуть Sport Fest. Усі охочі зможуть спробувати себе в двох десятках різних спортивних активностей, послухати цікаві лекції та скуштувати здорової їжі.

Подія відбудеться в рамках програми “Гарячий спорт” від платформи “Тепле Місто”, повідомляє WestNews.

Програма фестивалю розподілятиметься на три основні напрямки: індивідуальні та командні види спорту і лекторій. Вхід на всі заходи фесту – вільний.

Як повідомляють організатори, на Sport Fest представлять як традиційні, так і досить незвичні для Франківська види спорту. Серед них – лазертаг, петанк, бейсбол, алтимат, пляжний волейбол, футбол, пейнтбол, фітнес, йога, бадмінтон, паркур, настільний теніс, альпінізм, BMX, танці та інші. Окремо передбачена дитяча зона й активності для людей з особливими потребами.

Також учасники зможуть послухати цікаві та мотивуючі лекції від видатних спортсменів, тренерів та інших людей з царини спорту.

З детальною програмою фестивалю організатори ознайомлять уже найближчими днями. За словами організатора фестивалю Ігоря Крицака, ця подія – можливість розкрити потенціал території навколо Німецького озера.

“Цю рекреаційну зону незаслужено оминають увагою, і тому ми хочемо показати франківцям, як можна її використовувати, – зазначив Ігор Крицак. – Ми сподіваємось, що після фестивалю на цій ділянці вдасться облаштувати як мінімум одну спортивну зону вже до осені цього року”.

19113857_1834901936829220_677836514881523521_n

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську стартує Чемпіонат України з плавання на відкритій воді

Коментарі:

Comments are closed.