Справа Бутусіна: суд допитує свідків, незважаючи на відсутність представника відповідача

В Івано-Франківську продовжується засідання на оскарження рішення департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину Росії Олегу Бутусіну, який добровольцем пішов в АТО і захищав Україну.

Представник відповідача до суду сьогодні не з’явилась та попросила судовий розгляд відкласти, повідомляє WestNews із посиаланням на Галицький кореспондент. 

Як стало відомо, вона пішла у відпустку. Натомість сьогодні Бутусін забезпечив явку всіх свідків. Свідків та друзів Олега так багато, що більшість з них змушені залишитись в коридорі, бо в судовому залі мало місця. Повідомлення про відпустку відповідача адвокат Бутусіна назвав неповагою до суду.

“Адже там є ще 300 юристів, які могли б представляти міграційну службу та з’явитися в суд”, – запевняє адвокат.

Відтак сьогодні суд вирішив допитати свідків. Першою з них є дружина Бутусіна – Тетяна. Вона каже – є домогосподаркою і мамою десятьох дітей.

“Мені неприємно обговорювати всі ці питання. Адже всім, хто захищав суверенітет України, мають надавати громадянство. Все те, що ми пережили в Росії, ми не хочемо виносити на загал та переживати тут все це ще раз. Мені неприємно, що я маю просити про громадянство”, – ділиться Бутусіна.

Політичні переслідування почались у Росії через те, що Олег розповідав про розкрадання державних коштів та критикував владу. Мешканці найбагатшої країни живуть бідно, переконана Тетяна. Також Олег був учасником козацтва, тому влада відновилась до нього упереджено. Тоді родина переїхала з Приморського краю до іншої області. Проти Олега було навіть порушено кримінальну справу. У місті Владивосток, куди родина переїхала, адвокат відмовився ввести цю справу, переживаючи за своє життя.

Також Тетяна каже – поліція погрожувала родині та брала дітей в полон. Дітей тероризували для того щоб “дістатись” до Олега. Погрожували забрати дітей до дитбудинку. Одного разу поліція, переслідуючи родину, навіть почала стрілянину.

“Я сама була під дулом пістолета. Але Майдан змінив щось в житті не тільки України. Це штовхнуло нас допомогти братам-українцям, адже знаємо, що таке влада Росії”,- розповідає Бутусіна.

Зараз Тетяна та всі десять дітей є громадянами України. Подружжя навіть зверталось до Президента України, коли той перебував у Франківську. Натомість відповідь від адміністрації була наступна: питання громадянства вирішує тільки міграційна служба.

unnamed__large__large

Читайте також: В зоні АТО зникли двоє бійців, які поверталися з лікування, – штаб.

Коментарі:

Comments are closed.