Справа про вбивство болгарської студентки: обвинувачений попросив нового захисника. ФОТО

Сьогодні, 6 грудня, у Івано-Франківському міському суді мало відбутися слухання у справі туркмена Ельдара Астанова.

Нагадаємо, що студентка ІФНМУ із Болгарії Дішлі Еля Зія зникла у Франківську ще ввечері 31 травня цього року. Її подруга забила на сполох 6 червня і повідомляла, що дівчину востаннє бачили в компанії хлопця-туркмена. Втім, спершу студент, із яким мешкала болгарка, заявив, що вона взяла посеред ночі телефон і просто кудись пішла. Хоча сусіди одразу говорили про крики, які чули півночі із квартири. Вже 8 червня студентку подали у державний розшук.

А за кілька днів, 12 червня, поліція знайшла тіло дівчини зі слідами насильницької смерті в чемодані в озері на Рогатинщині. Наступного дня у лісі на Городенківщині виявили особисті речі вбитої студентки: телефони, рюкзак, ланцюжок. 22 червня Івано-Франківський апеляційний суд залишив без задоволення апеляцію підозрюваного туркмена Ельдара Астанова, котрий просив змінити запобіжний захід на домашній арешт, і залишив його в СІЗО.

Колегія суддів вирішила відкласти підготовче засідання через неявку потерпілого. Оскільки термін утримання Ельдара Астанова збігає в листопаді, у суді обговорили питання продовження чи скасування тримання під вартою. Враховуючи ризики та тяжкість злочину, колегія суддів ухвалила продовжити на 60 діб тримання Астанова під вартою (до 7 січня).

На сьогоднішнє засідання потерпілий та захисник знову не з’явилися. Відтак, потерпілий подав заяву, щоб проводили справу без його участі.

Натомість, обвинувачений просить надати йому державного захисника. Тож суд ухвалив призначити Астанову адвоката. Колегія суддів з головою Руденко вирішила відкласти підготовче засідання, щоб захисник ознайомився з матеріалами справи.

Наступне засідання відбудеться 11 грудня о 10:00.

Нагадаємо, суд у справі сільського голови Підлужжя знову перенесли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вийшов термін: суд прийняв рішення у справі Тетяни Михайлової

 

Загрузка...

Comments are closed.