Справу з харчовим отруєнням у ресторані «Витребеньки» передали до суду

У січні 2018 року отримала Держпродспоживслужба повідомлення про випадки гострого гастроентероколіту серед відвідувачів ресторану «Витребеньки».

До івано-франківської обласної інфекційної лікарні звернулися 5 людей зі скаргами на підвищення температури тіла, нудоту, блювоту, біль у животі. Ще одна особа звернулась по допомогу до Снятинської центральної районної лікарні, інформує WestNews.

Всі потерпілі пов’язують захворювання із вживанням їжі 14 січня 2018 року під час святкування хрестин в даному закладі. В святкуванні приймало участь 35 осіб.

Віталій Фіглевський, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства прокоментував даний випадок.

“Нами булу проведено повний комплекс протиепідемічних заходів: провели опиування постраждалих, санітарно-епідемічне обстеження ресторану, відібрано на бактеріологічне дослідження змиви з довкілля, питну воду та залишки харчових продуктів. Харчове отруєння могло бути пов’язане з цим об’єктом. На ньому було виявлено ряд суттєвих порушень. Зокрема, ресторан працював без всіх належних документів, Також заклад не мав сталого колективу, тобто для кожного заходу наймалися окремі працівники і працював він час від часу”, – розповідає Фіглевський.

Крім того, за його словами, під час обстеження не було представлено усіх медичних оглядів працівників.

“Були порушеня технічного процесу. На кухні закладу виявили недостатню кількість холодильників. А це все могло спричинити виникнення цього захворювання”, – додає він.

Було винесено розпорядження на припинення діяльності цьоого закладу. Зібрані матеріали передано в суд. На даний час об’єкт не працює.

До слова, на Прикарпатті внаслідок отруєння чадним газом мало не загинули двоє дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Сказ та АЧС: на Прикарпатті зафіксовані випадки небезпечних захворювань

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

 

Загрузка...

Comments are closed.