WestNews.com.ua

Справжній Марцінків: цікаві факти про мера-іменинника вустами першої леді Івано-Франківська. ФОТО

22.11.2019, 13:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

22 листопада свої уродини святкує очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків. Меру виповнилося 40 років.

WestNews вирішив пригадати декілька цікавих та маловідомих фактів про Руслана Марцінківа вустами його дружини – Оксани.

Мер-залицяльник…
Ми з Русланом познайомились на дискотеці. Це було 17 років назад в Отинії, де я народилась і жила тоді. – розповіла Оксана Марцінків у інтервю ТРК “Вежа”. – Спочатку між нами зав’язалась дружба, були романтичні побачення та прогулянки. Тоді і почали зустрічатися. Вже по закінченню Інституту ми вирішили одружитися. Руслана відразу направили до Харкова працювати. Я поїхала за ним. Ми прожили там близько року. Було важко, як не як, велике місто, жодних знайомих. До того я відчувала ностальгію за рідними і друзями. Такий ритм життя спонукав чоловіка взяти відкріплення. Тому ми повернулись до Івано-Франківська. Зняли однокімнатну квартиру, і так почалось спільне життя тут. З часом у нас народився синочок Святослав.

Мер-романтик…
Він освідчився просто. Ми прогулювались вулицею і він зробив мені пропозицію. Я була ошелешена – зовсім не очікувала. На той час мені інше було у голові. Будувала власні плани, думала про кар’єру, була сповнена амбіціями. Але така несподіванка стала найкращою роботою мого життя.

Мер-кар’єрист…
Руслан завжди був зайнятим. Віддавався і віддається роботі на всі 100%. З 8 ранку і всю днину він працює. Мій чоловік не змінився. Йому подобається те, що він став публічним. Я не помічаю ніяких змін, який був таким і зостався.

Мер-порадник…
Щодо порад, буває таке, що Руслан радиться зі мною з приводу поліграфії та білбордів. Радиться як краще, які кольори дієвіші, який текст обрати.

Мер-батько…
У житті, як чоловік так і син займають лідерські позиції. Вони активні та ініціативні. Грають у футбол, але не на справжньому полі, а вдома на настільному. За цим процесом дуже весело спостерігати. Вони сваряться: «Тату, ти не правильно б’єш, ти махлюєш.

Мер-мандрівник…
На жаль, у Руслана дуже мало вільного часу. Але вже коли він з’являється, то ми проводимо час на природі, у горах, вирушаємо у мандрівки: в Яремче, Ворохту, Маняву. Ми, напевно, обійшли вже всі околиці Франківщини. З відпустками у нас дуже складно, їх фактично немає. Одного разу ми вибрались у Єгипет. Руслан побув там тільки 1 день, і його викликали назад. Це ще було у ті часи, коли Руслан працював у ВРУ.

Мер-домосід…
Руслан ніколи не виливає власні проблеми на когось іншого. Спокій він знаходить вдома. Чоловік дуже любить читати, це його заспокоює. Паралельно вмикає телевізор і одним оком дивиться в телевізор, іншим – в книжку, і ще з нами встигає поговорити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соцмережі, погода, “рибні місця”: ТОП-11 перлів очільника Івано-Франківська за тиждень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X