WestNews.com.ua

Справжня красуня: вагітна “Міс Україна Всесвіт-2011” похизувалась чудовою фізичною формою. ФОТО

04.08.2020, 9:37  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

32-річна “Міс Україна Всесвіт-2011” Олеся Стефанко, яка чекає на первістка, продовжує радувати шанувальників новими фото.

На новому фото, жінка одягнена в суцільний купальник з глибоким вирізом на декольте, що чудово підкреслює не тільки її пишні груди, але і живіт. На голові у Олесі зав’язана хустка, а на обличчі, схоже, зовсім немає макіяжу.

У підписі під фото Стефанко знову зачепила тему фізичної форми під час вагітності.

“Дякую за всі ваші компліменти! Звичайно, поряд з ними у мене часто виникають запитання про те, як підтримувати себе у формі під час вагітності. Перш за все, ми всі індивідуальні. Як і наші вагітності. По-друге, найважливіше під час вагітності – це дитина і ваше здоров’я. Те, який ти маєш вигляд, насправді не так важливо. Ви повинні мати на увазі, що те, як я підтримую себе у формі під час вагітності, відбувається тільки завдяки харчуванню і навичкам фізичної активності, до яких я йшла цілу вічність.Ви також повинні пам’ятати, що тренування під час вагітності допомагають підтримувати фізичну активність на певному рівні. Головне, звичайно, харчування. Харчування, за яким я стежу навіть більше, ніж до вагітності. Все це в комплексі добре працює”, – пише під фото модель.

Всім своїм підписникам Олеся Стефанко радить просто вести здоровий спосіб життя, ввести звичку правильно харчуватися і займатися спортом і тоді це буде просто ваш звичнайний ритм, а не стрімка мета.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концерт у доповненій реальності: Олег Винник створив дивовижне шоу на НСК “Олімпійському”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X