«Срібло» за красу: візажист та перукар з Коломиї відзначились на конкурсі у Європі

Коломиянки Вікторія Кваснюк (перукар) і Марія Масик (візажист) взяли участь у командному конкурсі у Празі, де здобули «срібну» нагороду.Організатором конкурсу “Creative image time-2017” є празький зірковий візажист Pavel Baver, повідомляє WestNews з посиланням на «Дзеркало Коломиї».

На першому етапі було 24 команди, з них лише вісім прийшли до фіналу. Серед них – дівчата з Коломиї. У півфіналі вони представили роботу під назвою «Темна сторона». Зачіска, макіяж, аксесуари та одяг – все злилось в одне ціле. Як результат, суддям конкурсу сподобався цілий образ і в руках коломиянок опинилась перепустка у фінал.

Masik_konkurs3

Підготовка до фіналу тривала два тижні, дівчата чітко продумували образ та кожну дрібницю. Вирушивши до столиці Чехії, дівчата не мали гадки, що опиняться за крок до перемоги.

Марія Масик розповідає, що організація конкурсу була на високому рівні, а результатом вони з подругою дуже задоволені. Візажем вона займається вже 10 років.

«У таких конкурсах ми беремо участь вперше. Все відбувалось у швидкому темпі, тому, мабуть, було складно працювати, але ми все зробили і задоволені своєю роботою»,- зазначила Масик.

Перукар Вікторія Кваснюк використовувала складну техніку плетіння, що неабияк здивувало та зацікавило членів журі. До слова, серед 16 учасниць дівчата були єдиними, хто представляв Україну на європейському конкурсі.

Masik_konkurs6 Masik_konkurs-576x1024 Masik_konkurs2 Masik_konkurs4

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Так ми дбаємо про молодь”: у Франківську провели патріотичний брейн-ринг

Коментарі:

Comments are closed.