WestNews.com.ua

Стали відомі деякі подробиці смерті породіллі в Івано-Франківську

31.03.2020, 14:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вчора, 30 березня, в Івано-Франківську в обласному пологовому будинку померла породілля.

Цю інформацію підтвердили під час брифінгу в обласній державній адміністрації, який відбувся 31 березня, повідомляє WestNews.

«Так, вчора сталася така трагедія, померла жінка. Роди були фізіологічні. Дитина на даний момент народилася в термін вагітності – 38-39 тижнів. Це дівчинка, вагою 2,5 кг. На даний час, стан дитини задовільний. Дихає самостійно, знаходиться під спостереженням медиків», – розповів головний лікар області.

«Департамент охорони здоров’я розробив за участю провідних спеціалістів заходи щодо рекомендації госпіталізації хворих чи вагітних в лікувальні заклади. Враховуючи ці всі заходи, в обласному пренатальному центрі було відділене окреме приміщення для прийому хворих із підозрою на коронавірус.

Що стосується жінки, яка померла. Вона поступила з плановою госпіталізацією, враховуючи її попередній діагноз. На початку березня 2020 року, з Болехова, скерована в обласний пренатальний центр з діагнозом «хронічна артеріальна гіпертензія». На той час було 36 тижнів вагітності.

10 березня вона була госпіталізована в реанімаційне віддалення, в неї були дуже високі тиски (в діапазоні 180 на 100, 200 на 110). Жодних ознак на момент переведення її в реанімаційне відділення не було. Тому що температура тіла була в нормі, не було ознак кашлю, чи дихальної недостатності. Вона лікувалася як вагітна з «гистозом».

Проте 29 березня різко піднялася температура, 38-39 градусів. Почало наростати явище дихальної недостатності. Тоді лікарем акушер-гінекологом було повторно проведено збір додаткового аналізу. Тоді породілля зізналася, що напередодні приїхала з Польщі. Одразу її було переведено в ізольоване приміщення, окреме відділення, яке було з окремим входом. Всі лікарі мали засоби індивідуального захисту. В цей же час, після обіду, в неї почалися фізіологічні пологи. Вона народила дівчинку з вагою 2,5 кілограми. Проте стан її різко погіршувався. Вона була переведена на апарат штучної вентиляції легень. Проведено всі заходи, що відповідають протоколу лікування в такому випадку. Але на жаль, вчора, 30 березня, вона померла», – наголосив заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Чемний,

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зафіксовано вже 549 випадків коронавірусу: зросла кількість смертей

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X