WestNews.com.ua

Стали відомі подробиці смертей двох прикарпаток, у яких підозрювали коронавірус

25.03.2020, 13:26  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 25 березня, відбувся брифінг в Івано-Франківській ОДА, інформує WestNewsНа брифінгу прикарпатців поінформували про результати щоденного моніторингу стану захворюваності жителів Івано-Франківської області на коронавірус.

Головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області, Руслан Савчук розповів деталі смертей двох жінок, у яких були підозри на коронавірус.

Так, щодо летального випадку, який стався 23 березня, головний лікар розповів, що померла жінка – мешканка села Чукалівка – не перебувала за кордоном. 17 березня у жінки підвищилася температура та почався незначний кашель. Її дочка-медик порекомендувала звернутися до лікаря, проте жінка від госпіталізації відмовилася. Протягом двох днів її стан погіршився. Уже 20 березня її госпіталізували до інфекційного відділення обласної клінічної лікарні, де жінка знаходилася під наглядом лікарів, однак зміни на краще не простежувалися.

“Пішла така явна клінічна картина і протягом доби уже мав місце летальний випадок. Чоловік померлої знаходиться під наглядом медиків. Стан його середнього ступеня важкості. Інші контактні особи перебувають в самоізоляції”, – розповідає Руслан Савчук.

24 березня з підозрою на коронавірус померла жителька Надвірної. Відомо, що вона також не перебувала за кордоном.

“Зараз її чоловік знаходиться в обласній клінічній лікарні з діагнозом “двобічна пневмонія” та підозрою на коронавірус”, – додав лікар.

Руслан Савчук поінформував, що зараз до лікарень області з підозрою на коронавірус госпіталізовано 70 осіб. 47 – чекають результатів тестів.

За словами головного лікаря, зараз в Івано-Франківську область надійшла достатня кількість експрес-тестів.

Опубліковано Івано-Франківська обласна державна адміністрація Середа, 25 березня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В обласній інфекційній лікарні Івано-Франківська на обсервації перебуває 33 особи

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X