Стали відомі результати моніторингу цін у комунальних аптеках міста. ІНФОГРАФІКА

За дорученням міського голови Руслана Марцінківа Департамент комунальних ресурсів провів моніторинг у аптеках міста, які розміщені у приміщеннях комунальної власності.

Про це мер повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише WestNews.

«Неприпустимо, щоб беручи в оренду приміщення, яке належить громаді міста, аптеки ставили вищі ціни, ніж у решті закладів. Навпаки, на ліки першої необхідності ціни тут мають бути нижчими. Це принципова позиція міста. До того ж, саме в аптеках, які знаходяться у приміщеннях комунальної власності першочергово буде введено у дію «карту франківця», – пише Марцінків.

Так, за результатами моніторингу цін на медикаменти робоча група рекомендувала департаменту комунальних ресурсів при продовженні терміну договорів оренди приміщень комунальної власності, які використовуються під аптеки, опрацювати питання доцільності такого продовження з тими субєктами господарської діяльності, в яких рівень цін є вищим у порівнянні із цінами на ліки у аптеках, які розташовані у приміщеннях, які не належать до комунальної власності міста.

Крім того варто опрацювати питання коригування розміру орендної ставки для розміщення аптек, які реалізують ліки. А робочу групу, яка здійснювала моніторинг цін, планують зробити постійно діючою.

Нагадаємо, нещодавно стартувала програма “доступні ліки” і придбати медикаменти безкоштовно або за нижчою ціною можна у багатьох аптеках міста. Влада міста попередньо попереджала, що перевірятимуть ціни у міських аптеках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовні аптеки: де на Прикарпатті можна отримати “доступні ліки”. КАРТА /АДРЕСИ

Коментарі:

Comments are closed.