WestNews.com.ua

Стало погано біля медичного закладу: муніципали допомогли франківцю. ФОТО

04.08.2020, 10:08  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

До інспекторів інспекції, що охороняють КНП ЦМКЛ “Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня”, звернулися небайдужі громадяни, і повідомили про невідомого, якому поряд медичного закладу стало погано.

Інспектори повідомили медиків і першими побігли на допомогу. У чоловіка був напад епілепсії, його було повернуто у безпечне бокове положення, і притримано його, щоб він не розбив голову. Після цих дій прибули медики і забрали його до приміщення лікарні.

“Якщо ви стали свідком нападу судом,ні в якому разі не намагайтесь витягувати язика, чи пхати сторонні предмети до рота. Достатньо повернути людину в бокове положення та викликати медиків”, – пишуть на сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпечні сусіди: у Франківську рятувальники ліквідували гнізда ос та шершнів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X