Стало відомо, чому СТЕК не увімкнув опалення у будинках. Місто вживає заходи

Мерія Івано-Франківська повідомила, що відбувається із СТЕКом і розповіла, як виріше цю проблему.

Про це Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передає WestNews.

“Ситуація зі СТЕК є зараз дуже напружена. Місто вжило заходів, щоб перебрати на себе теплопостачання вулиць Хоткевича, Надвірнянська, працюємо над переключенням вул. Нової та частин вул. Незалежності. Але, на превеликий жаль, велика частина вул. Сахарова, Коновальця, Бандери залишаються в обслуговуванні СТЕК. Найбільша проблема в тому, що зараз наші садочки та школи працюють без опалення внаслідок того, що ПРИВАТНА компанія СТЕК не отримала ліміти на газ в «Нафтогаз України» і не хоче сплачувати близько 36 млн. грн. своїх боргів. Це при тому, що ні споживачі, ні місто не мають заборгованостей перед СТЕК. Ми не маємо сьогодні якоїсь законної підстави давати гарантії за СТЕК, бо це не комунальне підприємство. З нашим «Теплокомуненерго» немає жодних проблем, усі ліміти погоджені, котельні подають тепло в домівки і соціальні заклади”, – повідомив Руслан Марцінків.

Варто додати, що місто зараз посилено працює з обласною адміністрацією та з урядом. Мер звернувся до міністра палива та енергетики, до прем’єр-міністра. Також він запропонував рішення цієї проблеми.

“Я пропоную СТЕК на цей опалювальний сезон віддати котельню на вул. Індустріальній в оренду місту, нашому ТКЕ, і ми повністю забезпечимо безперебійне теплопостачання. Вже звернулись з такою пропозицією до власників, але важко в цій компанії вийти на головного. Ситуація, що склалась, є прикладом того, що буває, коли такі стратегічні компанії потрапляють в приватні руки. З олігархами важко спілкуватись стосовно потреб звичайних мешканців”, – йдеться у повідомленні.

Мер каже, що все, що могли зробити за рік, то зробили: доклали всіх зусиль, щоб максимально переключити споживачів СТЕК до ТКЕ.  

Нагадаємо, франківці  хочуть отримати дозвіл на відключення від центрального опалення поквартирно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Це вже знущання над дітками: щонайменше у чотирьох франківських ДНЗ немає опалення

Загрузка...

Comments are closed.