WestNews.com.ua

Стало відомо, коли Івано-Франківську з’явиться ще один комунальний маршрут

29.03.2019, 17:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, в Івано-Франківську стартував четвертий комунальний маршрут.

Під час презентації  міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків анонсував запуск 5-го комунального маршруту. Його старт запланували на квітень, попередньо – до 15 квітня.

“Таким чином, кожен напрямок буде охоплений комунальним транспортом, передусім йдеться про сполучення з центральною частиною міста головних мікрорайонів. А в перспективі  такий комфортний транспорт має бути на усіх напрямках”, – переконаний Руслан Марцінків.

Після запуску 5-го комунального маршруту зі створенням нових автобусних сполучень КП «Електроавтотранс» робить перерву.

Керівник ЕАТ Віталій Голутяк розповів, що далі концентруватимуть увагу на оновленні тролейбусного парку. Так, до кінця року готуються отримати 29 білоруських тролейбусів за угодою з ЄБРР. Також планують придбати ще понад 10 бувших у вжитку машин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицями Івано-Франківська їздитимуть тролейбуси з символікою ФК “Прикарпаття”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X