WestNews.com.ua

Стало відомо, коли можна буде рибалити у водоймах Івано-Франківська

11.06.2019, 19:45  |  Автор:   Менів Андрій

Встановлені на час нересту водних біоресурсів обмеження любительського рибальства на річках Івано-Франківської області знято.

Нагадаємо, такі обмеження діяли на Пруті з притоками по 20 травня, на Дністрі з притоками – по 10 червня, повідомляє WestNews із посиланням на Івано-Франківський Рибпатруль.

Ще триває нерестова заборона любительського рибальства в придаткових системах водойм (протоках, гирлах, озерах та інших водоймах, в т.ч. тих, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) – по 30 червня.

До цієї категорії водойм також віднесено Івано-Франківське міське озеро і т.зв. “Німецьке” озеро в м/р “Пасічна” обласного центру, – тому любительське рибальство на цих міських водоймах буде дозволено з 1 липня.

До слова, місця для купання в Івано-Франківську очистили від небезпечних предметів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті затримали нічних рибалок-браконьєрів. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X