Стало відомо, на якому етапі будівництво нового мосту в Івано-Франківську

У вівторок, 20 червня, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про будівництво нового моста в м.Івано-Франківську, інформує WestNews.

«Як всім відомо, 6 травня 2016 року на березі Бистриця-Солотвинська був закладений камінь щодо будівництва мосту в мікрорайоні Пасічна. Не пройшло й рік часу, як ми маємо вже готовий проект. Тож ми вже можемо приступати до роботи. 23 червня 2016 року було укладено договір із львівськими проектувальниками. На стадії ТЕО було представлено три проекти, серед який було обрано один – сталево-металева конструкція», – розповів начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак.

«Для раціонального використання коштів було прийняте рішення будувати міст у три стадії. Спершу – облаштувати розвязку зі сторони Надрічної. Друге черга – це під’їзд до моста з боку вулиці Хіміка. Третя стадія – будівництво самого мосту, який буде мати довжину понад 300 метрів. Металеві балки довжиною 63 метри між колонами», – наголосив Галіпчак.

«Всі розуміють потреба моста в Івано-Франківську, тому давайте пришвидшимо цей процес. Я дуже хочу, щоб цього року ми зробили по-максимуму. Користаючись нагодою, звертаюся до компаній з цілої України, щоб брали участь у тендері. Міста складний, а фахівців в нас мало. Можливо тендер буде міжнародним. В нас є 50 мільойнів на початок.», – відповів Руслан Мацінків.

62766

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Івано-Франківську “орудують” викрадачі акумуляторів з авто

 

Загрузка...

Comments are closed.