WestNews.com.ua

Стало відомо про стан дітей, які отруїлися під час відпочинку в Яремче

29.05.2019, 8:08  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, 28 травня поступила інформація від чергового лікаря Яремчанської центральної лікарні про те, що до лікувального закладу звернулося дев’ять дітей, з яких четверо госпіталізовано.

Мова йде про жителів міста Запоріжжя 2003 р.н., 2003 р.н., 2003 р.н. та 2002 р.н., які перебували на відпочинку у садибі “У Мирона” в місті Яремче та вживали їжу у вище зазначеному закладі. Всього у відпочинковому закладі перебувало 19 осіб, з яких 17 – діти.

На даний час діти знаходяться в інфекційному відділенні Яремчанської ЦМЛ.

Стан хворих розцінюється як задовільний, середнього ступеня важкості, скарги були на загальну слабкість, t 37,5-38 С°, пронос 1-2 рази на добу, нудоту, блювоту, болі в животі.

За інформацією Державної установи “Івано-Франківський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України” попередній діагноз потерпілих- “Гострий гастроентероколіт”. 

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області створена комісія з розслідування факту отруєння.

В ході санітарно-епідеміологічного обстеження закладу встановлено, що відпочинок дітей проводився згідно з цивільно-правовою угодою між власником садиби та керівником дитячої  на послуги проживання та харчування дітей.

Не зважаючи на численні інформування Головного управління Держпродспоживслужби в області, даний заклад не був включений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області.

Власник садиби не зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів. Обстеження закладу перед заїздом дітей не проводилось.

В ході епідобстеження відібрано проби води, змиви на вміст патогенної мікрофлори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки продовжують скаржиться на якість харчування в одній з шкіл Івано-Франківська. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X