WestNews.com.ua

Стало відомо, скільки коштуватиме доза вакцини від COVID-19 для України

20.11.2020, 8:13  |  Автор:   Люся Грибик

Вартість однієї дози вакцини від COVID-19 для України становитиме 7 доларів.

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, пише WestNews з посиланням на УП.Життя.

“Одна доза вакцини в рамках механізму COVAX може коштувати 7 доларів. Тобто для повноцінного щеплення, коли воно двократне – це 14 доларів”, – розповів Ляшко.

Проте він зазначив, що Україна може розраховувати на безоплатну вакцину. За рахунок механізму COVAX Україна отримає 8 млн доз для двократного щеплення, тобто буде вакциновано 4 млн людей.

“В портфель механізму COVAX сьогодні включена вакцина AstraZeneca, вакцина Moderna і вакцина Pfizer. Після того, як вони будуть зареєстровані, прекваліфіковані ВООЗ, вони декількома траншами будуть надходити до 180 країн. COVAX підтвердив, що Україна може розраховувати на безоплатну вакцину. Тобто ті кошти, які закладені в бюджеті на 2021 рік на закупівлю вакцини, можна потратити на додаткову закупівлю вакцини”, – додав Ляшко.

За його словами, на сьогодні в бюджеті на 2021 рік закладено 2,6 млрд гривень на закупівлю вакцини від COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розробник вакцини від коронавірусу прогнозує завершення пандемії вже у 2021 році

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X