Стало відомо, в яких навчальних закладах на Прикарпатті харчування не відповідає вимогам. СПИСОК

17.07.2019, 20:03  |  Автор:   Менів Андрій

З метою забезпечення повноцінного та якісного харчування дітей в школах та дошкільних закладах, Держпродспоживслужба Івано-Франківщини продовжує роботу над виконанням регіональної цільової програми “Дітям Прикарпаття – якісне харчування”.

Реалізація програми здійснюється шляхом проведення моніторингу, інспектування всіх операторів ринку які організовують харчування, постачальників харчових продуктів, сировини, готової продукції у закладах освіти при проведенні планових та позапланових заходів державного контролю, проведення лабораторних досліджень безпечності та якості харчових продуктів, які використовуються для харчування дітей, інфомує WestNews.

 Станом на 1 липня відібрано харчові продукти в 122 закладах. Із них:

– у 69 школах здійснено відбір 274 зразків харчових продуктів, 83 постачальників.

 За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 4 зразки харчових продуктів, зокрема масло солодковершкове: у Надвірнянському районі (Делятинський ліцей № 2), у м. Івано-Франківську (ЗОШ № 8), у Яблуницькій ЗОШ, а також у Галицькому районі (м. Бурштин ЗОШ №1) не відповідали вимогам нормативної документації, що складає 2,7% від досліджених;

– у 53 садочках здійснено відбір 212 зразків харчових продуктів, 49 постачальників.

 За результатами лабораторних випробувань встановлено, що 11 зразків харчових продуктів (масло солодко вершкове – 2, овоч – 8, молоко – 1) у м. Івано-Франківську, Надвірнянському районі, Снятинському районі, не відповідали вимогам нормативної документації, що складає 7,7% від досліджених.

Спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики, Держпродспоживслужбою не допущено до обігу невідповідної продукції:

Випадки / зупинено обіг (кількість продукції)

Всього: 15/ 7238, в т.ч.: в школах 4/0, в ДНЗ 11/7238 кг

В тому числі:
Масло 6/0 4/- 2 /268 кг
Овочі 8/0 – 8/6970 кг
Молоко 1/0 – 1/ –

 Проведено повторні дослідження при постачанні нових партій продукції овочів та масла.

Нагадаємо, в Івано-Франківську обговорили концепцію нового харчування в освітніх закладах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Потрібно починати готувати по-новому”, – ГО «Мами Прикарпаття» про проект «Нове шкільне харчування»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X