Стало відомо, які райони Прикарпаття мають найбільшу заборгованість щодо заробітної плати медичним працівникам

04.07.2019, 14:04  |  Автор:   Менів Андрій

У четвер, 4 липня, відбулося засідання порядок денний засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Під час засідання обговорили питання про стан виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я області станом на 1 липня 2019 року, інформує WestNews.

“Станом на 1 липня 2019 року заборгованість працівникам медичної сфери складає 56 мільйонів гривень, в тому числі 15 мільйонів – це просрочення. Щодо заробітної плати за червень. Найбільш критична ситуація спостерігається в Косівському (заборнрваність – 4,6 млн грн.), Надвірнянському (4,8 млн грн), Коломийський (4,6 млн грн), Богородчанського (біля 3 млн грн), Тлумацького  (3 млн грн) районів, а також по місту Івано-Франківську (7 млн грн). Аналогічна ситуація виникає щомісяця.

Ми зверталися до Міністерства охорони здоров’я. Нам відповіли, що в 2019 році обсяг медичної субвенції становить усього 670 мільйонів (в минулому році – 2,6 мільярдів). Тому ресурс в державному бюджеті є незначним”, – розповіла директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацкевич. 

“Ми постійно це постійно контролюємо. Але вплинути на розподіл коштів на районному та міському рівне не можемо”, – наголоси директор департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Микола Стовбан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківській області за рік часу на кір захворіли більше двох тисяч людей

04.07.2019, 14:04  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X