Стало відомо, який штраф чекає прикарпатців за незаконну вирубку ялинок. ВІДЕО

За останні п’ять років кількість ялинок, які рубають на новорічні свята на Прикарпатті, зменшилася майже на 60%.

Цьогоріч на святкування виділили ліміт — понад 33 тисячі вічнозелених красунь, йдеться у сюжеті телеканалу 402, інформує WestNews. Частину з них виростили на плантаціях, інші — виросли у природному середовищі. Проте, кажуть лісівники, їх би зрубали у будь-якому випадку.

В свою чергу екологи вже готуються відстежувати зловмисників. Штраф за самовільну рубку від 484 гривень за ялинку, а масштабні порушення можуть тягнути за собою навіть кримінальну відповідальність.

“Якщо одна ялинка зрізана — це адміністративна відповідальність, але якщо ялинок буде більше і сума буде перевищувати 81 тисячу гривень за це, то буде відкрита кримінальна справа. Всі такі випадки будуть вставлені. Запланована операція «Новорічна ялинка» і спільно з працівниками лісового господарства та поліцією ці факти будуть виявлені і порушники будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності”, — розповів Ігор Стефурак, голова Державної екологічної інспекції в області.

До слова, у Карпатах, у Росільнянському лісництві в Богородчанському районі Івано-Франківської області, зрубали ялинку, яка прикрасить центр столиці на різдвяні і новорічні свята.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Різдвяних свят на Прикарпатті зріжуть понад 33 тисячі ялинок

Загрузка...

Comments are closed.