WestNews.com.ua

Стать не має значення: в Івано-Франківську відбувається перший форум жінок-юристок. ФОТО/ВІДЕО

10.06.2019, 16:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 10 червня, в Івано-Франківську відбувається юридичний форум “Жінка-юрист в сучасному світі”, інформує WestNews.

У сучасному світі мало кого здивує адвокат у витонченій сукні або суддя у традиційній мантії та з елегантним макіяжем. Жінки давно й успішно підкорюють найпрестижніші вершини юриспруденції.

Яка ж на сьогодні роль прекрасної статі в юридичному світі?  Власне, про це йшла мова під час Юридичного форуму Відділення Асоціації правників України в Івано -Франківській області на тему: «Жінка-юрист в сучасному світі».

«В Івано-Франківську захід такого масштабну відбувається вперше, адже це професійний юридичний захід для жінок. Ми спостерігаємо, що жінки досить часто обирають для себе саме юридичні професій. Водночас, жінки давно та успішно підкорюють усі вершини юридичного бізнесу. Я думаю, відсотків 50 є саме жінок на ринку таких послуг», – розповіла Вікторія Кузик, голова відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області.

За її словами, для того, щоб розбавити жіноче товариство на форум “Жінка-юрист в сучасному світі”було запрошено успішних чоловіків-спікерів.

Світлана Петрова, Голова Ради адвокатів Івано-Франківської області, про Форум “Жінка-юрист в сучасному світі”:

 

«Я є модератором заходу. Вважаю щоб це гарна традиція, коли чоловіки модерують, а жінки – проводять. Щодо гендерної рівності, то в Івано-Франківському міському суді вона присутня, адже в нас навіть слало менше чоловіків. Це непроста професія і в ній досить складно дотримуватися цього балансу. Але наші жінки міцні», – розповів голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антонюк.

Каже, робота в міському суді, ти паче, першої інстанції, безперечно дуже складна.

«Але бачу по своїх колегах, що в них все виходить», – додав він.

Додамо, що в обговоренні прийняли участь Вікторія Зінчук, Голова Відділення АПУ в Івано-Франківській області; Олена Сотник, народний депутат України; Романна Бунчак, начальник відділу з питань нотаріату Територіального управління юстиції в Івано-Франківській області; Надія Кедик, директор департаменту правової політики Івано-Франківської міської ради; Надія Стефанів, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду; Олена Малєєва, суддя господарського суду Івано-Франківської області; Світлана Петрова, Голова Ради адвокатів Івано-Франківської області, Наталія Шиманська, адвокат, викладач Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, а також Валентина Васильєва, Директор Навчально-наукового юридичного інституту, Заслужений юрист України, завідувач кафедри цивільного права, доктор юридичних наук, професор та Наталія Сліпенчук, адвокат, кандидат юридичних наук, директор Західноукраїнського офісу ЮК «Moris Group» і Ольга Зозуляк, доцент кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту, доктор юридичних наук.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Про те, як в один день людина втратила все”: у Франківську організатори розповіли, хто стане спікерами на TEDx. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X