Статеві зносини та доведення до самогубства: чоловіка, який знущався над власною донькою, арештували

За клопотанням прокуратури Івано-Франківської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою щодо 36-річного жителя обласного центу, якого підозрюють у статевих зносинах з неповнолітньою дочкою та доведенні її до самогубства.

В ході розслідування установлено, що зловмисник тривалий час вступав у статеві зносини зі своєю дочкою. Окрім того, він систематично принижував її людську гідність, вчиняв психологічний та фізичний тиск, погрожував помістити її в психіатричну лікарню, якщо вона комусь розповість про їхні стосунки.

Внаслідок цього неповнолітня покінчила життя самогубством, повідомляє WestNews із посиланням на прес-службу прокуратури в Івано-Франківській області.

Читайте також: У Франківську поліцейські проведуть брифінг щодо арешту батька, який довів неповнолітню доньку до самогубства

Враховуючи тяжкість злочину, а також те, що підозрюваний може переховуватись від органів досудового розслідування та суду, впливати на свідків чи вчинити інше правопорушення, до суду було внесено клопотання про застосування щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ухвалою суду від 04.01.2017 клопотання задоволено, підозрюваного арештовано на 60 днів. Досудове розслідування триває.

Читайте також:  На Різдво в Івано-Франківську трапилася ДТП: водій влетів в електроопору на вулиці Івасюка. ФОТО.

Коментарі:

Comments are closed.