Став відомий графік весняних толок в місті Івано-Франківську

Про графік проведення толок піл час оперативної наради, що відбулася у четвер, 9 березня, проінформував директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

«1 квітня, в суботу, відбудеться загальноміська толока. Мова йде про прибирання дамб річок, вулиця Гурика, територія навколо озера в Пасічній, а також міському парку, та інші об’єкти. Буде відбуватися, як прибирання, так і посадка дерев», – наголосив Смушак.

«Цьогоріч до толоки ми хочемо включити й наші комунальній підприємства, зокрема, на прибирання зелених зон», – додав він.

Окрім того, толоки будуть проходити з 25 березня по 1 квітня в мікрорайонах міста. Наостанок, Михайло Смушак закликав мешканців до Великодня прибрати власні подвір’я.

«Ми закликаємо усіх небайдужих мешканців, громадські організації, політичні партії, бюджетні установи та організації, суб’єктів господарської діяльності зголошуватися для участі та пропонувати місця проведення такої толоки», – наголосив головний комунальник Франківська.

толока-1024x768
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли місто буде чистим? Так ще сніг передають, – директор “МДК”.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.