“Стоматолог-різник”: Вважаю, що вирок підлягає скасуванню. ФОТО

Сьогодні, 22 листопада, в Івано-Франківському апеляційному суді продовжився розгляд справи “стоматолога-різника” Ігоря Вуйціва, якого засудили до довічного позбавлення волі.

Розгляд апеляції, яку подав захист Вуйціва, переносився шість разів. Спершу через самовідвід суддів, згодом – через неявку адвокатів, повідомляє WestNews.

img_20161122_143240

Після годинного запізнення засідання нарешті розпочалось. Суддю Гриновецького замінили на Іванів. Зокрема, суддя зачитав ухвалу Івано-Франківського міського суду по справі, в який йдеться про обидва злочини, скоєні дантистом.

Під час засідання Ігор Вуйців заявив, що “вирок підлягає скасуванню”. На його думку, “кожен злочин має мати мотив, а мотив у цій справі був вигаданий”.

Ігор Вуйців зазначив, що злочину не здійснював, а просто взяв всю вину на себе.

«Юлії не потрібно було вигадувати всі обставини справи, бо я брав усю вину на себе», – розповів стоматолог.

img_20161122_144902

Водночас, захист Вуйціва зазначив, що не всі аудіозаписи розмов Бойко та Вуйціва були заслухані в суді, в чому вбачається неповнота розгляду. Натомість, його подруга Юлія Бойко заявила, що Вуйців дійсно оговорив себе і взяв вину на себе, а деякі його покази спростовуються матеріалами справи.

Разом із тим суд одержав клопотання від захисників Вуйціва про детальніше дослідження доказів. Саме тому засідання вирішили перенести. Наступне – відбудеться 13 грудня о 10:30.

img_20161122_145001

Читайте також: Cуд Звіжинського проти МВК: засідання перенесли через неявку третьої сторони.

Загрузка...

Comments are closed.