WestNews.com.ua

“Стоп Шкарлет”: у Франківську молодь вимагає відсторонення з посади в. о. міністра освіти України. ФОТО

30.06.2020, 10:44  |  Автор:   Хромей Зоряна

У вівторок, 30 червня, в Івано-Франківську відбулася акція протесту проти призначення Сергія Шкарлета  в.о. міністра освіти України. Такі ж акції відбуваються і в інших містах України, пише WestNews.

Молодь вийшла із плакатами та гаслами. Нагадаємо, згідно із рішенням Уряду, яке було прийнято на засіданні 25 червня, Сергій Шкарлет призначений заступником міністра освіти, а також на нього покладені обов’язки в.о. міністра.

Активісти вважають, що таке рішення Кабінету міністрів України “відкидає українську освіту в часи Табачника”.

Політичні орієнтири Сергій Шкарлет обрав ще у 2004 році. Тоді він підтримував Партію регіоннів. Що цікаво, і по сьогодні його переконання не змінилися.

Керуючись цими фактами, наукова та освітня спільнота відреагують протестами на призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра та заступником міністра освіти та науки України та запрошують небайдужих долучитися до акції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Вимагаємо ремонту доріг”: мешканці Богородчанського район

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X