WestNews.com.ua

“Сторінками української книги”: у місті відбулось урочисте відкриття виставки друкованої книжкової продукції. ВІДЕО

08.11.2019, 13:31  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

В Івано-Франківську у Фортечна галереї «Бастіон» відбулось урочисте театралізоване відкриття виставки друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги», інформує WestNews.

Відкриття відбулось за участю акторів театру фольклору, народних свят і видовищ, навчально-методичного центру, виконавців та мистецьких колективів, письменників та видавців.

“Ця виставка дуже важлива в контексті книг і виданнях. Я належу до консерваторів, які пам’ятають часи, коли книжка була основним джерелом знань, а власна бібліотека ознакою добропорядності. Переконаний, що книжку не замінить жолне джерело інформації. Я гордий, що належу до обласної ради, і що Прикарпаття є лідером сприяння українського книговидання”, – зазначив під час відкриття виставки Олександр Сич. 

До слова, на книжковому ярмароку представлені видавництва та книготорговельні підприємства з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської областей та м.Харків.

Цьогоріч книжкова виставка приурочена до Дня української писемності та мови і 100-річчя Соборності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Франківську відбулася виставка живопису молодих людей з інвалідністю. ФОТО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X