Стрічка “Незвичайні грецькі похорони в Карпатах”: назвали нового режисера

02.06.2019, 16:30  |  Автор:   Власенко Власта

Новим режисером стрічки «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах» став Заза Буадзе, пише WestNews з посиланням на Детектор медіа.

Раніше Заза Буадзе та Григоріс Карантінакіс були оголошені як сценаристи фільму «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах», Карантінакіс також став її режисером. Тепер його замінить пан Буадзе.

Відповідне рішення Ради з державної підтримки кінематографії від 23 травня про заміну режисера розміщено на сайті Держкіно.

«Розглянувши звернення компанії ТОВ “ІнсайтМедіа” продюсерський центр щодо заміни режисера фільму “Незвичайні грецькі похорони в Карпатах”, керуючись Законом України “Про державну підтримку кінематографії в Україні”, Порядком прийняття рішення Радою з державної підтримки кінематографії, затвердженого наказом Міністерства культури Україні від 27.12.2018 № 1143, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.01.2019 за №112/33083, Рада з державної підтримки кінематографії (далі – Рада) вирішила: замінити режисера-постановника фільму “Незвичайні грецькі похорони в Карпатах” Григоріса Коратінайкіса на режисера-постановника Зазу Буадзе», – йдеться в документі.

За сюжетом 17-річний грецький юнак Алексіс змушений їхати в Карпати, щоб провести тиждень зі своїм українським дідом-гуцулом. Поїздка хлопця в Україну – справжній виклик: він не володіє мовою, нічого не знає про цю країну і ніколи не зустрічався зі своїм єдиним кровним родичем – дідом Олесем.

Кінопроект спільного українсько-грецького фільму «Незвичайні грецькі похорони в Карпатах» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

Прем’єра стрічки в Україні планується навесні 2020 року.

5 грудня 2018-го Держкіно уклало з ТОВ «”Інсайт Медіа” Продюсерський центр» контракт про надання кінопроекту 14 млн 534 тис 990 грн фінансової підтримки при загальній вартості виробництва фільму 32 млн 560 тис 001 грн.

До слова, в Івано-Франківську вшановували пам’ять Володимира Івасюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Івано-Франківська проходить фестиваль «Барви дитинства»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X