Студенти ІФНМУ з Індії підкорили Говерлу. ФОТО

18.06.2019, 16:51  |  Автор:   Власенко Власта

Днями група індійських студентів першого курсу факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїми кураторами здійснили сходження на найвищу гору України Говерлу.

Ініціатором пригоди стала куратор 59f групи Тетяна Власюк. До групи також приєдналися куратор Уляна Дутчак і голова ради кураторів ІФНМУ Тетяна Князевич-Чорна. Подію приурочили до Дня медичного працівника, пише WestNews.

«Метою було показати нашим іноземним студентам природу Прикарпаття, наші мальовничі Карпати, щоб вони змогли побачити більше, ніж тільки Івано-Франківськ, де власне вчаться, — говорить Тетяна Князевич-Чорна. — Студенти були в захваті від походу. Нам було дуже приємно чути, які вони вражені і захоплені красою наших гір».

За словами викладачів університету, студенти під час походу були дуже згуртованими, допомагали один одному. На маршруті вони зустріли дуже втомлених підйомом туристів, підійшли до них, поцікавились самопочуттям, запропонували допомогу. «Дуже важливо, що студенти проявляють командний дух, а ще чуйність і гуманність, — каже Тетяна Князевич-Чорна. — Ці якості є головними для майбутніх медиків, і їхньому вихованню ми приділяємо велику увагу під час навчання».

У всіх учасників сходження залишились чудові враження від цієї пригоди. Тож цілком ймовірно, що такі походи українськими Карпатами студентів-іноземців ІФНМУ відбуватимуться і надалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Україно – ти моя молитва”: студенти-іноземці ІФНТУНГ привітали з Днем Незалежності. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X