WestNews.com.ua

Студенти ПНУ перемогли на Чемпіонаті України із вільної боротьби

27.09.2020, 16:35  |  Автор:   Хромей Зоряна

У неділю, 27 вересня, проходить Чемпіонат України із вільної боротьби U-23. Студенти Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника уже вибороли дві перемоги. Це – Роман Гуцуляк та Ігор Никифорук.

Про здобутки франківських спортсменів написали у мережі Фейсбук на сторінці  Факультету фізичного виховання і спорту ПНУ.

“На цю годину ще триває Чемпіонат України з вільної боротьби U23, але скарбничка факультету фізичного виховання і спорту поповнилася двома золотими нагородами із цього поважного заходу – два наших студенти, що також є вихованцями Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, вибороли перемоги у вагових категоріях 57 кг – Роман Гуцуляк та 70 кг – Ігор Никифорук.
Вітаємо наших борців та їх тренера (Іван Курилюк) із черговою найвищою нагородою всеукраїнського рівня!!!” – йдеться у дописі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Франківську вдруге відбувся чемпіонат зі змішаних єдиноборств для учасників бойових дій. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X