WestNews.com.ua

Студентство пропонує звести на проблемній ділянці біля міського озера сквер на честь Романа Гурика

25.04.2019, 10:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 25 квітня, розпочала свою роботу чергова сесія Івано-Франківської міської ради, інформує WestNews.

На почату засідання розглянули звернення громади.

Зокрема, франківські студенти звернулися до міського голово та депутатів міськради із пропозицію звести на проблемній ділянці біля міського озера, зі сторони вулиці Гурика, скверу або меморіальний парк в знак пам’яті Героя Небесної Сотні.

«Ми категорично виступаємо проти зведення будівництва на даній ділянці. Розумію, що на депутатів може здійснюватися тиск з боку бізнесмена, але сподіваємось що у вас є щось святе і ви підтримаєте прагнення жителів міста та студентства щодо вшанування Герою Небесної Сотні», – зазначив представник від студентства.

«Я повністю підтримуєте цю ідею. Ви знаєте, що непроста ситуація. Цю зону треба зберегти. Сьогодні ми маємо чотири лініє в судових спорах. Але я готовий спілкуватися із депутатами, щодо обміну земельних ділянок. Сьогодні проти мене, як міського голови, буде розглядатися судовий позов», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

«Ця зона повинна бути парковою, для людей, для громади», – додав він.

Натомість, матері загиблих в АТО прикарпатських бійців пропонують зробити меморіальни парк на честь загиблих в українсько-російській війні, а також героїв Небесної сотні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати відмовили в продовженні оренди скандальної території поруч із міським озером Івано-Франківська

25.04.2019, 10:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X