WestNews.com.ua

Сучасно та затишно: у Франківську відкрили відремонтований операційний блок гінекологічного відділення. ФОТО

23.02.2018, 13:09  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У п’ятницю, 23 лютого, відбулося  урочисте відкриття капітально відремонтованого операційного блоку гінекологічного відділення Івано-Франківського міського клінічного перинатального центру.

“Відбувся капітальний ремонт операційного блоку у гінекологічному відділенні. Тут проводять операції жінкам, які мають гінекологічні відхилення. В день відбувається 3-4 маcштабних операцій, а загалом до десяти. Тому мають бути хороші умови у відділені. Ми поміняли вікна, двері, сантехніку. Ще нам би не завадило сучасніше обладнання”, – розповів директор відділення Сергій Стефанко.

За його словами, планують вікрити свою лабораторію, бо доводиться користуватися тою, яка є в обласному перенатальному центрі.

Загалом на ремонт витратили 750 тисяч гривень. Гроші виділили з обласного бюджету.

Нагадаємо,  що у Франківську відкрили нові операційні зали у пологовому будинку.

Крім того, відбулося  відкриття оновленого терапевтичного відділення у Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  На Коломийщині у 30 людей діагностували кір, а вакцини у місті немає. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

23.02.2018, 13:09  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X