Суд франківця, якого підозрюють у вбивстві співмешканки, вкотре перенесли

23.05.2019, 12:55  |  Автор:   Менів Андрій

У четвер, 24 травня, в Івано-Франківському міському суді продовжили слухати справу Максима Булієнка, який підозрюютьу побитті до смерті співмешканки Олександри Щеглової.

Резонансну справу розглядає суддя Наталія Деркач, інформує WestNews.

Нагадаємо, на попередньому засіданні, яке відбулося 14 травня, суд перейшов до дослідження письмових доказів. Втім, захист обвинуваченого зазначив, що прокурор долучає докази, яких немає у реєстрі. Якщо вирок базуватиметься на цих доказах, то він буде не дійсний.

Суд відклали до 23 травня, щоб з’ясувати ситуацію з доказами, які долучаються до справи. Окрім того, суд прийняв рішення про продовження міри забіжного суду до 12 липня, хоча захисник наголосив, що у Булієнка погіршилося здоров’я і просив цілодобовий домашній арешт.

Сьогоднішнє засідання перенесли через розгляд іншої справи. Наступне засідання відбудеться 10 липня о 14:00.

Нагадаємо, 29-річний обвинувачений 19 грудня 2017 року побив ногами свою кохану Олександру Щеглову, що в неї, крім інших травм, був розрив сечового міхура. Згодом, 24 грудня, жінка померла у лікарні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у справі Дерещука: суд змінив порядок дослідження доказів. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X