WestNews.com.ua

Суд призначив вирок косівським наркодилерам. ФОТО

13.09.2019, 21:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як повідомляв раніше WestNews у четвер, 12 вересня, в Івано-Франківську відбувся брифінг  щодо викриття плантацій із коноплею у Косівському районі. Для визначення міри запобіжного заходу до Івано-Франківського міського суду було доставлено трьох жителів Івано-Франківської області, яких органи досудового слідства підозрюють у злочинах передбачених ч. 2 ст. 310, ч. 3 ст. 307  Кримінального кодексу України.

Підозрюваних звинувачують у незаконному посіві та вирощуванні конопель особою, яка за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконному посіві конопель у кількості п’ятисот і більше рослин та незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту…).

Судом було встановлено, що троє підозрюваних осіб (молодий та старшого віку), орендували в червні 2019 року у місцевої фірми, в селі Стовпатові Косівського району Івано-Франківської області, комплекс з вирощування овочевих культур, доступ до якого був обмежений бетонним парканом.

Надалі, починаючи з червня 2019 року підозрювані,  діючи за попередньою змовою групою осіб, залучивши при цьому сторонніх робочих людей, та за допомогою  придбаного заздалегідь обладнання, почали здійснювати вирощування рослин, конопель з яких, після їх дозрівання,  виготовляли особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс і розфасовували його в окремі поліетиленові мішки з метою здійснення подальшого їх збуту, в особливо великих розмірах.

11 вересня 2019 року під час проведення санкціонованого обшуку території вищевказаного тепличного комплексу, працівниками поліції було виявлено та вилучено  обладнання, необхідне для належного вирощування рослин конопель, 89366 нарковмісних рослин конопель, а також суху масу листя та суцвіття рослин конопель в цілому та подрібненому вигляді, загальною вагою близько 1165 кг., яку підозрювані зберігали з метою збуту.

За експертною оцінкою СБУ, яку сторона обвинувачення озвучила під час судового засідання, загальна вартість вилученого на чорному ринку становить понад  1200 000 000 гривень.

У судовому засіданні підозрювані свою вину заперечували та переконували присутніх, що виконували на підприємстві роль простих робітників.

Дослідивши матеріали справи та вивчивши надані докази, а також заслухавши думки сторін, суд ухвалив застосувати щодо усіх підозрюваних міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Оскільки інкриміновані їм злочини не відносяться до категорії насильницьких, то судом також було визначено альтернативну міру запобіжного заходу усім трьом підозрюваним – грошову заставу в розмірі 2500 мінімальних прожиткових мінімумів для працездатних людей.

Фото УСБУ в Івано-Франківській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Косівському районі поліцейські виявили наркотики у водія

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X