WestNews.com.ua

Суд у смерті франківської породіллі: допит свідків вкотре переноситься. ФОТО

10.06.2019, 10:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 10 травня в міському суді Івано-Франківська продовжили розгляд кримінальної справи про неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками Івано-Франківського обласного перинатального центру.

Нагадаємо, 27-річну франківчанку Тетяну Гезей померла в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі у квітні 2013 року.

Справу до суду передали в травні 2017 року. Втім, через закінчення повноважень судді, справу почали розглядати заново. Тепер її веде суддя Іннеса Болюк,  інформує WestNews.

Засідання не відбулося через відсутність захисника Кукушкіна, який подав клопотання про те, що перебуває у відпустці. Водночас, для допиту з’явився свідок, заступник головного лікаря.  Проте сторони процесу виступили за те, щоб перенести розгляд справи.

Дата наступних засідань: 25 липня (9:00), 2 серпня (10:00, допит свідка) та 30 серпня (9:00, допит свідків).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд визнав винним франківського екс-поліцейського у вчиненні адмінправопорушення, пов’язаного з корупцією

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X