WestNews.com.ua

Суд у справі Астанова: в обвинуваченого у вбивстві студентки підозра на COVID-19

16.10.2020, 17:38  |  Автор:   Люся Грибик

Судове засідання у справі Ельдара Астанова перенесли через відсутність обвинуваченого та його двох адвокатів. Наступне засідання у справі відбудеться 12-го листопада.

За словами адвоката Петра Кучкуди, обвинувачений не прийшов до суду через стан здоров’я, пише WestNews з посиланням на Суспільне.

“Мій підзахисний з поважних причин не з’явився на судове засідання. Я, як захисник, звернувся до обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги із запитом. На наступне судове засідання ми надамо відповідні документи, які підтвердять причину неявки Астанова. Я спілкувався з Ельдаром Астановим сьомого жовтня, він викликав карету швидкої медичної допомоги, у нього висока температура була 38-39 градусів – ознаки та підозра на COVID”, – сказав Петро Кучкуда.

Нагадаємо, що студентка ІФНМУ із Болгарії Дішлі Еля Зія зникла у Франківську ще ввечері 31 травня 2019 року. Її подруга забила на сполох 6 червня і повідомляла, що дівчину востаннє бачили в компанії хлопця-туркмена. Втім, спершу студент, із яким мешкала болгарка, заявив, що вона взяла посеред ночі телефон і просто кудись пішла. Хоча сусіди одразу говорили про крики, які чули півночі із квартири. Вже 8 червня студентку подали у державний розшук.

А за кілька днів, 12 червня, поліція знайшла тіло дівчини зі слідами насильницької смерті в чемодані в озері на Рогатинщині. Наступного дня у лісі на Городенківщині виявили особисті речі вбитої студентки: телефони, рюкзак, ланцюжок.

16.10.2020, 17:38  |  Автор:   Люся Грибик

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X