WestNews.com.ua

Суд у справі вбивства болгарської студентки: “недопустимий доказ”

26.06.2019, 17:25  |  Автор:   Менів Андрій

У середу, 26 червня, в Івано-Франківському міському суді мав відбутися розгляд резонансної справи туркмена Ельдара Астанова.

Справу розглядає колегія суддів – Руденко, Деркач та Хоростіль. На судове засідання з’явився прокурор, підсудний Астанов та його захисники, а також перекладач.

Зокрема, під час сьогоднішнього засідання прокурор попросив надати перерву на підготовку матеріалів по клопотанню, оскільки клопотання було щойно озвучене на засіданні, просить про відмову в задоволенні клопотання сторони захисту.

За словами судді Руденко, клопотання буде розглянуте на наступному засіданні. Суддя оголосив перехід до дослідження речових доказів. Проте адвокат Розметов заперечив, зазначивши що він проти огляду речових доказів. Мовляв, згідно із законом суд не досліджує недопустимий доказ.

Відтак, суд відклав судове до 29 липня (10:00) та 21 серпня (10:00).

Тримання під вартою Астанова продовжили до 24 серпня.

Нагадаємо, що студентка ІФНМУ із Болгарії Дішлі Еля Зія зникла у Франківську ще ввечері 31 травня цього року. Її подруга забила на сполох 6 червня і повідомляла, що дівчину востаннє бачили в компанії хлопця-туркмена. Втім, спершу студент, із яким мешкала болгарка, заявив, що вона взяла посеред ночі телефон і просто кудись пішла. Хоча сусіди одразу говорили про крики, які чули півночі із квартири. Вже 8 червня студентку подали у державний розшук.

А за кілька днів, 12 червня, поліція знайшла тіло дівчини зі слідами насильницької смерті в чемодані в озері на Рогатинщині. Наступного дня у лісі на Городенківщині виявили особисті речі вбитої студентки: телефони, рюкзак, ланцюжок. 22 червня Івано-Франківський апеляційний суд залишив без задоволення апеляцію підозрюваного туркмена Ельдара Астанова, котрий просив змінити запобіжний захід на домашній арешт, і залишив його в СІЗО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд “пасажівського стрільця”: суддя Зеленко оголосила про самовідвід

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X