WestNews.com.ua

Суд визначив запобіжний захід чоловікам, які зі зброєю вимагали у неповнолітнього гроші

17.04.2019, 17:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, на Прикарпатті поліція затримала злочинців зі зброєю, які вимагали у неповнолітнього 300 доларів.

До Коломийського міськрайонного суду для визначення запобіжного заходу доставлено  трьох осіб, яких досудове слідство Коломийського відділу поліції підозрює у вчиненні злочину передбаченого ч.2 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання), інформує WestNews.

Досліджуючи надані матеріали справи, судом встановлено, що у квітні 2019 року підозрювані вступили у попередню змову з метою вимагання грошових коштів в сумі 300 доларів США у неповнолітньої особи 06.06.2002 року народження, оскільки володіли компрометуючими відеоматеріалами щодо потерпілого.

Вивчивши всі матеріали додані органом поліції, суд застосував щодо підозрюваних  запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб. Суд визначив розмір застави в сумі 20 розмірів прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить  38 420 грн для кожного з підозрюваних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна людина загинула, друга – інвалід: франківський суддя, який п’яним спричинив ДТП, досі вершить правосуддя

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X