WestNews.com.ua

Суддя-хабарник з Івано-Франківщини залишиться під вартою

10.08.2018, 11:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, на Прикарпатті СБУ викрила суддю на хабарі у п’ять тисяч євро.

Це суддя Володимир Булка. За отримані кошти суддя обіцяв безперешкодний розгляд господарської справи щодо банкрутства підприємства.

Вища рада правосуддя задовольнила клопотання Генерального прокурора Юрія Луценка про надання згоди на утримання під вартою судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки, який підозрюється в отриманні неправомірної вигоди. Відповідне рішення ВРП ухвалила на засіданні в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу, передає WestNews.

«Вища рада правосуддя ухвалила подання Генерального прокурора України Юрія Луценка задовольнити. Надати згоду на утримання судді Господарського суду Івано-Франківської області Булки Володимира під вартою», – оголосив голова ВРП Ігор Бенедисюк.

Як зазначив під час доповіді питання заступник голови ВРП Вадим Беляневич, подання Генпрокурора про надання згоди на утримання під вартою судді Господарського суду Івано-Франківського суду Володимира Булки надійшло до ВРП 8 серпня.

Беляневич наголосив, що згідно з поданням, суддю Булку затримано 7 серпня 2018 року відразу після вчинення тяжкого злочину, передбаченого ч 3. 368 (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, що декларував затриманий на хабарі суддя Господарського суду Івано-Франківської області

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

10.08.2018, 11:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X