Судовий розгляд у справі стрільця “Дири” проведуть на підставі обвинувального акту

Як раніше повідомляв WestNews, у Франківську відбувся суд у справі стрільця “Дири”.

Вислухавши сторін колегія суддів ухвалила, що обвинувальний акт складений відповідно до вимог. Також ухвалила, що запобіжний захід тримання під вартою Дерещука є співмірним і доцільним. За таких обставин колегія суддів вважає, що слід призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту. Розгляд справи відбудеться 22 березня о 14.00 з викликом учасників судового провадження.

Також було ухвалено обрати щодо Дерещука запобіжний захід тримання під вартою строком до 11 травня 2018 року включно.

Також було визначено дату наступного засідання – 12 квітня.

Нагадаємо, що раніше WestNews повідомляв про те, що 31 липня в центрі Івано-Франківська розстріляли авто місцевого підприємця. У авто перебував Ігор Гербін, якого із пораненнями забрала карета швидкої. За інформацією правоохоронців, стріляв Михайло Дерещук, відомий під прізвиськом “Дира”. У 2015 році він балотувався до Івано-Франківської міської ради від партії “Патріот”. Пізніше підозрюваного затримали в Чукалівці. Згодом стало відомо, що розстріляний поблизу Ратуші підприємець “Червонець” помер у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обвинувачувані у справі резонансної стрілянини Гаврилюк та Ткачук визнали себе винними у суді

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.