WestNews.com.ua

Суха перемога: “Прикарпаття” поступилось “Агробізнесу”

31.10.2020, 17:50  |  Автор:   Люся Грибик

У Винниках команда “Агробізнес” відзначилась тричі, здобувши суху перемогу над “Прикарпаттям” – 3:0.

На 38-й хвилині номінальним господарям допоміг рикошет від Кузьмина, в якого влучив м’яч після удару Івана Когута, пише WestNews з посиланням на пресслужбу МФК “Прикарпаття”.

Майже одразу по перерві Руслан Черненко прямим пострілом зі штрафного подвоїв перевагу “аграріїв”.

Він же оформив “дубль” наприкінці поєдинку, коли м’яч влучив в руку Пастуху, який отримав друге попередження. А Черненко чітко реалізував 11-метровий, встановивши остаточний підсумок – 3:0 на користь “Агробізнесу”.

Агробізнес: Мозіль, Юхимович, Дідик, М.Когут (Писко, 86), Курило, Слотюк, Семенюк (Груша, 75), Думанюк, І.Когут (Іванченко, 90), Черненко, Петров (Семенець, 67).

Прикарпаття: Сердюк (Барасюк, 86), Кузьмин, Пархуць, Пастух, Конкольняк, Кохман, Вацеба (Геник, 62), Сад (Сондей, 58), Воробчак (Волошинович, 58), Цюцюра, Барчук.

Попередження: Юхимович (78) – Пархуць (34), Цюцюра (40), Барчук (43), Кохман (53), Пастух (80).

Вилучення: Пастух (87, друге попередження).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.