WestNews.com.ua

Суперліга повертається: БК “Франківськ-ПНУ” підписав американку та запрошує на прем’єру. ФОТО/ВІДЕО

21.11.2019, 19:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Жіноча баскетбольна Суперліга повертається до Івано-Франківська. Однойменна команда готується до першого домашнього поєдинку, який відбудеться найближчої суботи, 23 листопада. Суперником «франківчанок» стане БК «Рівне-ОШВСМ».

Напередодні поєдинку головний тренер нашої команди Юрій Процюк розповів про те, що молодий колектив, основу якого складають вихованки івано-франківського ДЮСШ №2, вік яких складає 18-20 років та навчаються в ПНУ ім. В.Стефаника, підсилить довгоочікувана американська легіонерка.

Відтак, новачком БК “Франківськ-ПНУ” стала 22-річна Джой Норман (Joydazia Norman), яка до цього виступала за американський коледж “Paul Quinn College”.

Форвард добре себе зарекомендувала, виступаючи на університетському рівні, відтак, вирішила прийняти пропозицію франківського клубу і незабаром приєднається до своєї нової команди.

Додамо, що поєдинок БК «Франківськ-ПНУ» – БК «Рівне» відбудеться в Фізкультурно-оздоровчому комплексі (вул. Симоненка, 13). Початок матчу 23 листопада – 14:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших! Двоє франківчан вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X