WestNews.com.ua

Супрун нагадала, без яких щеплень не пустять до школи

05.08.2019, 10:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун нагадала, що перед початком навчального року слід обов’язково відвідати з дитиною сімейного лікаря і перевірити наявність обов’язкових щеплень, інформує WestNews.

Про це вона написала в Facebook 4 серпня.

«Це вакцини від десяти інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і ХІБ-інфекції», – зазначила Супрун.

За її словами, державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення.

Також глава МОЗ нагадала, що вакцини, передбачені календарем щеплень, можна отримати безкоштовно у свого сімейного лікаря, педіатра або терапевта.

Нагадаємо, Верховний Суд своїм рішенням заборонив дитині без необхідних профілактичних щеплень відвідувати дошкільний навчальний заклад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні прогнозують спалах дифтерії або “9 кіл пекла”: як себе вберегти

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X