WestNews.com.ua

Світ не без добрих людей: культовий сліпий митець потребує допомоги. ФОТО

20.11.2019, 12:02  |  Автор:   Менів Андрій

На прикарпатті небайдужі просять допомогти самотньому чоловікові похилого віку, який проживає в місті Коломия, пише WestNews.

“Стометрівка,  під’їзд навпроти кафе Півник. Помітив стильного дідуся, образ митця. Густа сива борода, багато волосся на голові – не в кожного молодого так 😉 . Одяг в дідуся збідований, я вирішив підійти дати декілька гривень . Підходжу, вітаюсь, пропоную взяти гроші і у відповідь чую, – ” Краще купи мені щось поїсти”. Придивляюсь в очі дідові, а він сліпий. Дідусь Сашко захотів гарячого чаю і печиво. За хвилин 10 я приношу до під’їзду чай і печиво, він запрошує мене до себе. І те, що я побачив далі, мене похитнуло і я впав на деякий час у відчай і зневіру”, – пише чоловік”, – йдеться у повідомленні в соцмережі Олег Грицьків, 

“Тисячі коломиян щодня минають його. Дідові 87, якщо не помиляюсь. Він вірить в Бога і по нині, і просить, аби Бог послав йому добрих людей. Я знаю, що є також люди, котрі вірять в Бога. І знаю, що проблеми мають усі, окрім цього сліпого, доброго дідуся. Я виокремив очевидні проблемі, котрі слід вирішити, це – спитати дідуся, чи бажає він покинути цю оселю, і переїхати в дім пристарілих. Якщо не хоче, то оцінити ремонтні робити по утепленню і усуненню загроз з електрикою, чи іншими конструкціями. Дідусь також просить, аби йому знайшли бажано жінку, котра б йому здійснювала закупи, бо – “чоловіки мене дурять, бо вони пияки “. Але це, мабуть, функція соцслужби”, – додає чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчанка Ірина Воробець просить допомогти їй подолати рак

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X