Світ стає ближчим: в Івано-Франківську відбувається фестиваль культур “Global Village”. ФОТО

11.02.2020, 14:06  |  Автор:   Менів Андрій

11 лютого в університеті Короля Данила, що в Івано-Франківську, відбувається щорічний фестиваль культур “Global Village-2020”.

Мова йде про традиційний міжнародний захід, який проводиться в нашому місті втретє, де люди з різних країн світу демонструють свої народи через їжу, костюми, музику та традиції, повідомляє WestNews.

Зокрема, в рамках цьогорічного фестивалю відбувається безпосереднє дослідження різноманітних культур, спілкування з активною молоддю з інших країн, зокрема, Індонезії, Туреччини, Єгипту та Алжиру. 

Усе це супроводжується колоритною музикою та яскравими виступами, дегустацією традиційної їжі з різних куточків світу, а також веселими майстер-класами.

Додамо, що організувала захід Молодіжна організація “АЙСЕК” за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську презентували фільм про відому мисткиню. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X