Світське життя: як дві зіркові франківчанки родичками стали. ВІДЕО

18.11.2018, 13:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Відома співачка з Івано-Франківська Тіна Кароль сватала брата за сестру не менш зіркової землячки Ірми Вітовської.

Виявилося, що франківська діаспора має велику силу в Києві. Рідний брат Тіни є чоловіком сестри Ірми, інформує WestNews.

“Ми зустрічаємося, але нечасто, адже в Ірми свій графік. Вона так само допомагала мені знайти костюм цієї Білої Королеви, Ірма – перша людина, якій я і подзвонила щодо пошуку плаття. А так, я ще пам’ятаю, як ми їх сватали. Ми приходили просити Наталку, сестру Ірми, до шлюбу за Стасика, за мого брата. Ми прийшли всією родиною, аби вони погодилися віддати свою «квіточку». І я шукала по хаті, чи немає ніде гарбуза. Ми в тісних стосунках, і я була шанувальницею Ірми, коли вона ще знімалася в «Леся+Рома». Я постійно дивилася цей серіал по телебаченню. А зараз бачу справжню Ірму за столом, і думаю: «О, я коло зірки», а вона мені говорить те саме”, – говорить Тіна.

Детальніше у сюжеті “Світське життя“:

До слова, популярна франківська акторка згадала, як 10 років назад була рудим дівчиськом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірка “Холостяка” відпочиває на популярному курорті у Карпатах. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X