WestNews.com.ua

«Свою домівку ми будемо захищати», – мешканці Хоткевича звернулися до депутатів міськради. ФОТО

20.11.2019, 10:41  |  Автор:   Менів Андрій

У середу, 20 листопада, в Івано-Франківську розпочала свою роботу позачергова 33-тя сесія міської ради, інформує WestNews.

Почалося засідання із звернень громадян. Зокрема, до сесійної зали завітали мешканці вулиці Хоткевича № 44 (корп.3), які вже не перший місяць протестують проти забудови поруч зі своїм будинком.

«Сьогодні я хочу цю історію порівняти зі схожою, але більш глобальною, на прикладі центрального продуктового ринку. Прошу зробити так, щоб наше місто процвітало, а не стало на межу кримінальних розборів в стилі 90-х. Не створюйте в аморальних бізнесменів ілюзії безкарності. Тому прошу вас, не розкручуйте ситуацію, не продайте наш двір, не втратьте наше місто. Ходять також чути, що вимагаю квартиру від пана Мельника. Це абсолютна брехня та підлий наклеп. Особливо вражає, що автором даного звинувачення є представники учасників АТО. Їх сьогодні немає, але я звертаюся до вас. Герої, що з вами? Соромно! Свою домівку ми будемо захищати, поки вистачить сил», – наголосили мешканка будинку, п. Ірина.

«Ще раз нагадую – зніміть маску благодійсності з цього проекту. Це комерційний проект. Від них немає ні компромісу, ні навіть звернень. Все, що було – це провокації. Тому ми просимо міську владу серйозно втрутитися в цю ситуацію», – додала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Івано-Франківськ – місто для життя: міська рада затвердила Маркетингому стратегію розвитку міста

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X