Священикам Тисмениччини розказали про пенсії

16 березня у Тисменицькому районі відбулася зустріч представників управління Пенсійного фонду України зі священнослужителями району.

Про це пише WestNews за інформацією прес-служби Івано-Франківської ОДА.

Захід відбувся під головуванням начальника управління ПФ в районі Наталії Лагойди. З боку священнослужителів також долучилися протоієрей УАПЦ Київської патріархії отець Михайло Петрів та протоієрей УПЦ Київського патріархату Василь Качур.

Заступник начальника управління Фонду в районі Володимир Петринка розповів про особливості пенсійного забезпечення в Україні та про основні законодавчі зміни в пенсійній системі у 2017 році.

Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Наталія Ковальська ознайомила з легалізацією трудових відносин та прозору виплату заробітної плати. Також чиновниця розповіла про розмір мінімальної заробітної плати 2017 року.

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Надія Нанюк наголосила на взаємодії з Пенсійним фондом України через сайт Пенсійного фонду України. Вона закликала священиків реєструватися на веб-порталі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Калуші рятувальники визволили пенсіонерку

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.